Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen megoldás van arra,...

Milyen megoldás van arra, hogy videót zárt közösségnek töltsek fel? Lent bővebben.

Figyelt kérdés

Arra gondolok főként, hogy pl a picasa-n is lehet zárt és nyitott mappákat létesíteni a fényképekkel. Ha pl ugyanezt akarom videókkal, hogy csak pl a család férhessen hozzá, tehát zárt legyen, ezt hol tehetem meg?

youtube-on úgy tudom nem megy ez (bár lehet tévedek.....).


Vagy csak az a megoldás létezne, hogy pl data.hu-ra feltöltöm, mindenki letöltögeti (levédem jelszóval)? Másképp nem tudom megoldani?


2009. júl. 7. 08:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szia ajánlom a gmailt! videot képet egyaránt fel tudsz tölteni 7.5 gb-ig és egyben sok hasznos funkcioja is van!

Mi igy küldjük családon belül a videokat webtárhelyeket nem ajánlanám mert bárki véletlen is hozzáférhet

2009. júl. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A mail-es küldéssel az a baj, hogy van akinek gyorsabb a nete, van akinek lassabb, van olyan is pl aki csak céges laptoppal netezik, az meg nem igazán akarná letöltögetni....stb.

Macerás;)

2009. júl. 7. 09:36
 3/7 anonim ***** válasza:
értrem szoval ugy mint mondjuk ha onlinén nézné mint pl a youtube
2009. júl. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, így.

Csak ne legyen teljesen nyílt (mint a youtube), hanem pl jelszóval védeni lehessen.

Pl picasa-n a képnézés úgy történik, hogy az tud belépni, akinek meghívót küldtem a mail címére, és regisztrál vele.

Ilyesmi érdekelne videókkal.....

2009. júl. 7. 17:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ilyesmi engem is érdekelne.
2009. júl. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

*****


nézd meg ezt



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. júl. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

A "gond" az vele, hogy a német nagyon menne, de ez nagyon angol :))

De köszi, tényleg; szólok a páromnak ő majd tud segíteni, neki az angol is nagyon megy, nem csak a német ;))

2009. júl. 7. 20:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!