Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » T-Mobile internet, Relax...

Rhobar kérdése:

T-Mobile internet, Relax Net-em van,4Gb adatforgalommal, Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A probléma: Elindítok egy letöltést, függetlenül attól, hogy milyen gyors a net, tegyük fel a letöltés (ha gyors) 350-420 kb/s, de a T-mobile Manager statisztikájában 3.5-4.2 Mb/s-el mér és ezáltal nem tudom letölteni a 4 GB-omat mert 10 szer annyit mér, kb 2 GB áll a rendelkezésemre, mit lehet ezzel csinálni??

2012. jún. 23. 02:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj be a T-Pont-ba. De szerintem megy még valami más is a háttérben. De nem ennyi.
2012. jún. 23. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valszeg még megy más is a háttérben. Én pont ezért használok a mobilnetnek egy saját profilt. Az egy szülői felügyeletes profil, és csak a böngésző program van engedélyezve, és egy networx nevű program, ami számolja a le és feltöltést.
2012. jún. 23. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kevered a mértékegységeket?


Vagyis a 420 az nem KB/s (kilobyte/sec) akar lenni?

Mert akkor 420 * 8=3360 Kb/s (kilobit/sec) ami meg is van 3.6 Mb/s (megabit/sec.)

2012. jún. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem a mértékegységgel nincs probléma :D
2013. okt. 7. 19:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!