Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tölti vissza a...

Winters01 kérdése:

Miért nem tölti vissza a torrentem a torrentet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem tudja vki hogy miért csak ilyen 0.5-0.8 kb/s-al tölti fel a torrentet a torrentem? Amit letöltöttem szeretném visszatölteni de így nem fog menni :S

2012. jún. 22. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom azért mert senki sem tölti le.
2012. jún. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van kinek visszatölteni (valós leecher)? Ha igen, akkor nincs túlseedelve a torrent? Ha igen, akkor nem tehetsz mást, mint minél tovább seedben maradsz, ha kell akkor heteken át.
2012. jún. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tehát csak akkor tudom visszatölteni, ha vki a másikoldalon le akarja tölteni?
2012. jún. 22. 14:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, mivel itt a kapcsolódó tagok adják át egymásnak az adatot. Ha nincs feltöltő, te sem tudsz letölteni, ha nincs letöltő akkor nincs kinek feltölteni. Ezen kívül ha rajtad kívül több és gyorsabb feltöltő van egy torrentnél, annál kevesebb az esélyed hogy majd rád csatlakozik valaki.
2012. jún. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi
2012. jún. 22. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!