Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért megy el a 2 legnépszerűb...

BoOy kérdése:

Miért megy el a 2 legnépszerűbb weboldal?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Invitel-es internetszolgáltatóm van de mióta ez van, Facebook vagy a Youtube folyamatosan elmegy. Azt írja hogy: "időtúllépés"

Számítógép újraindítása után bejönnek az oldalak de kíváncsi vagyok rá hogy mi lehet a baj. Szerintetek?


2012. jún. 21. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Esetleg túl lassú a neted, vagy el-el megyeget. De lehet hogy nem is a szolgáltató a hibás hanem a géped. Csinálj egy töredezettség mentesítést (Start menü --> Minden program --> Kellékek --> Rendszereszközök --> Lemeztöredezettség-mentesítő). De csak miután letörölted az olyan programokat amelyeket nem használsz, vagy már nem kell (ezt a Vezérlőpult segítségével teheted meg, tehát katt a Start menüre --> Vezérlőpult --> Programok telepítése és törlése).
2012. jún. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Megpróbálom :)

De szerintem a lassú net miatt van...

2012. jún. 21. 22:05
 3/6 anonim válasza:
Milyen sebességű neted van?
2012. aug. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1mbp/.. Elég szar ADSL.
2012. aug. 16. 16:33
 5/6 anonim válasza:

Akkor szerintem tényleg nagyon valószínű,hogy kicsi a sebességed.:(

Nagyobb net mennyivel lenne drágább?

2012. aug. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na most nagyon hülyeséget írtam. 1 megás netem van ezért 100kbp/s. 10 megás (1mbp/s) már 7000ft körül van. Hát kinek hogy, nekem az nagyon drága :S
2012. aug. 17. 10:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!