Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyn lehet a likeolsós...

Hogyn lehet a likeolsós oldaladat törölni a facebookon?

Figyelt kérdés

2012. jún. 21. 19:42
 1/8 anonim válasza:
adatlap->tevékenységek->amit törölni akarsz click rá->unlike
2012. jún. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nekem idővolnám van ott hogy tudom megcsinálni?
2012. jún. 21. 20:03
 3/8 A kérdező kommentje:
megvan meg minden csak nincsen ott az unlike gomb
2012. jún. 21. 20:05
 4/8 A kérdező kommentje:
már mondjuk meg van de attól még nem töröltem az oldalt vagy igen csak mert a kijelentkezésnél még mindig ott van ;(
2012. jún. 21. 20:19
 5/8 anonim válasza:
akkor így: Adatlap->tevékenységnapló->ott van hogy mit mikor likeoltál ott van jobbra egy bolygó az mellett engedélyezett az idővonalon click rá és azt nyomd meg hogy elrejtés az idővonalon törölni nem lehet amit belájkoltál trollfészen vagy ilyesmin.
2012. jún. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

nem ezt már megcsináltam de akk azt nem lehet törölni amit te csináltál ilyen oldal létrehozásnál???

az gáz

2012. jún. 21. 20:46
 7/8 anonim válasza:
ilyet például Zoosk nem lehet szerintem kitörölni :/
2012. jún. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

már meg van 14 napon belül törlödik és itt van ahogy csináltam: nah úgy kell h bemész a beállításokba ott a jogosultság kezelésére kell kattintanod:) és legalul van h ....oldal törlése és majd kiad vmit amire rálesz írva hány nap múlva kell újra megnézned ugyan ott az oldal törlését ahány nap kilesz írva:) van amikor 7nap de van h 14nap:)

ennyi

2012. jún. 21. 21:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!