Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Még ingyenes-e a mobilinternetem?

Még ingyenes-e a mobilinternetem?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy Mini telefonom van, Matrix1 díjcsomagban vagyok, és ehhez jár ingyen netezés is. Véletlenül kikapcsoltam azt az opciót a telefonomon hogy "Csomagkapcsolat használata" és amikor vissza szeretném kapcsolni akkor azt írja ki: "Az adatkapcsolatért a szolgáltató további költségeket számolhat fel. Folytatja?" Szóval nem tudom hogy ha visszakapcsolnám akkor maradna ingyenes az internet vagy nem? Tudom hülye kérdés de életem első ilyen telefonja és tegnap kaptam meg, úgyhogy nem értek ehhez. Kérem segítsen valaki!

2012. jún. 21. 11:29
 1/3 MaXXeGee ***** válasza:
Ha a szolgáltató X időre biztosítja az "ingyenes internetet" akkor azalatt az idő alatt nyugodtan használhatod ( a szolgáltató által megszabott feltételek mellett persze) és nyugodtan ki-be kapcsolgathatod azt a funkciót a telefonban.
2012. jún. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért írja ki, mert ez van beleprogramozva, ugyanis olyanok is veszik a telefont akik adatforgalom után fizetnek, de ezt a teló nem tudja megállapítani. Ha az előfizetésedhez jár ingyen net, akkor ingyen van. Ez csak egy sima figyelmeztetés azoknak akiknek más típusú az előfizetésük.
2012. jún. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam. Nagyon köszönöm szépen! :)
2012. jún. 21. 11:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!