Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudom letölteni?

Miért nem tudom letölteni?

Figyelt kérdés
A topfreepcgame.com-on próbálkoztam több játék letöltésével egyiksem sikerült.Amikor rákatintottam a játék letöltésére a következő történt:megnyitott egy új lapot a downloadfullversionpcgamesonline.com ott pedig kidobott egy olyat hogy egy feladatot kell megoldanom amivel apple termékeket nyerhetek.Elkezdett valamire rendszerre csatlakozni de letölteni nem enged.újra próbáltem akkor is sikertelenül.Próbáljátok ki hátha valakinek sikerül.
2012. jún. 20. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó úton haladsz ha azt szeretnéd, hogy vírusos legyen a géped. De komolyan ne legyél már ennyire naiv.
2012. jún. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha van ötleted akkor küld el privátba,hogy hol tölthetem le a hunting unlimited 2008-at ingyen és nem torrentel.
2012. jún. 20. 13:50
 3/4 anonim ***** válasza:
2012. jún. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A fáljból arra következtetek,hogy ez csak demo.:-(
2012. jún. 20. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!