Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » DIGI-s nethez hogy kell...

DIGI-s nethez hogy kell beállítani a wifi-re jelszót?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2012. jún. 19. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem az internetszolgáltatótól függ a wifi, hanem a routertől. Amikor megvetted, kaptál hozzá használati útmutatót. Ha nincs már meg, akkor a gyártó honlapjáról letöltheted. Abban benne van, mit kell csinálnod.
2012. jún. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 P.O.C. ***** válasza:
De ha nem megy az angol, akkor megmondod a router pontos típusát és segítünk. :)
2012. jún. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nincs routerem, hanem olyan a modem, hogy alapból wifi-s is...
2012. jún. 19. 19:40
 4/9 anonim ***** válasza:
Modemes DIGI? Nem egy gyakori megoldás. Ez esetben a szerződéssel kapott papírokat nézd át, elvileg megkaptad, ami kell a beállításához.
2012. jún. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De amúgy van egy routerem... Ha azt rádugom a DIGI-s modemre, akkor megoldható valahogy a jelszó?
2012. jún. 19. 19:44
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is adtak a DIGI TopNet csomaghoz egy Huawei HG 850 optikai modemet. Mivel nekem nem wifis a modem nem tudom hogy kell beállítani. Nekem úgy van hogy jön az optikai kábel az belemegy ebbe a modembe és a modemből kimegy egy LAN kábel a routerbe ami wifis és le van védve jelszóval. Szerintem te is egy külső routert rakj oda.
2012. jún. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Amúgy nekünk azért van modem mert nem panelház hanem sima kertesház utca csak közel van a belváros és az utcai lakók összefogottak(én is) és bementünk a digihez hogyha behúzzák a kábelt az egész utca előfizet(kivéve 1-2 család) és így megcsinálták de mondom, mivel közel volt a belváros nem volt nekik se nagy cucc behúzni a kábelt .
2012. jún. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Megoldottuk a problémát! :)

Köszönöm szépen a válaszokat!

2012. jún. 19. 23:10
 9/9 anonim válasza:
Mi pont tegnap lettünk dühösek nekünk is ilyen ZMK van Asszem a márkája zte A kódot nem lehet megváltoztatni
2017. jan. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!