Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen videókat csináljak?

Csík B Kennedy kérdése:

Milyen videókat csináljak?

Figyelt kérdés

El szeretnék kezdeni videókat csinálni, és azokat feltenni a Youtube-ra. Csak nem tudom milyen téren induljak el. Játékokat tudnék levideózni, de azzal az a baj, hogy sok van. De mégis csak azt tudnám. Mit lenne érdemes? Flash? Arra ott a KMK. PC? Arra is van csomó. WoW-ról kevés van(magyar), bár az most nincs a gépemen néhány hiba miatt. Ha valaki tudna segíteni PÜ-ben küldje el (Privát üzenet). De WoW-on belül se tudom mit lehetne. lvl 1-ről kezdjek karaktereket hangalámondással?

Vagy, ha nem is WoW-ról akkor mi másról lehetne még, amiből kevés magyar videó van? Ha csinálnák is, nem lenne rá nagyon néző, mert mindenki a jobb videókészítőket nézi.

Ha tudnátok adni néhány tippet, ötletet akkor azokat szívesen fogadom.


2012. jún. 19. 15:45
 1/1 anonim ***** válasza:
olyan videókat csinálj, ami érdekel téged is, mert ha téged nem érdekel, akkor mást mért érdekelne? azért mondom, mert speciel én biztos nem néznék játékokról videókat(persze nem is játszok se wow-al se mással), de ha neked nincs ötleted, akkor csak olyan eröltetve csinálnád, és nem lenne minőségi.
2012. jún. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!