Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létrehoztam két Facebook...

Létrehoztam két Facebook oldalt. Hogyan tehetném őket népszerüvé?

Figyelt kérdés

Mint a fentiekkben olvashattátok 2 FB oldalt hoztam létre.

1.Idézetekkel van teli és különböző érdekes dologgal


[link]


2.Focihirek,érdekességek,eredmények valamint minden további érdekesség.


[link]


A kérdésem hogy hol tudnám ezeket az oldalakat népszerüsiteni? Minden tippet,ötletet,jótanácsot és lájkot szivesen fogadok



2012. jún. 19. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Idézetes honlapot sehogy, mivel több100 van már így is belőle.

A másik nem egy rossz ötlet, a legegyszerűbb: körbeküldöd ismerőseidnek, ha tetszik nekik ők is továbbküldik. Vagy tedd ki a linket pl. focicsapatok FB-oldalára.

2012. jún. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
rendben. Mas tipp?
2012. jún. 19. 14:24
 3/4 anonim ***** válasza:
2012. jún. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ami mostanában divat, rakj fel egy ájfonról egy képet, hogy meg lehet nyerni..egy hét, és 2000 marha belájkolja. amúgy szinte sehogy nem lehet, egyrészt idézetes oldalnak akkor lenne értelme, ha saját idézeteket raknál ki, mert van több10ezer oldal, és mindegyik másolja befelé az idézeteket innen-onnan...nagy teljesítmény...a focis oldallal meg az a baj, hogy abból is van néhány szakportál, rendes weboldallal is, ami így külön a cikkjeit osztja meg a hivatalos facebook oldalán. tehát ahhoz egy már eleve népszerű szakoldal kellene.
2012. jún. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!