Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet a rootert kiiktatni?

Hogy lehet a rootert kiiktatni?

Figyelt kérdés

Szóval az én gépem mellet van a net ugye motorola tarr kft-s doboz. Később tesóm vette egy laptopot, majd vett egy rootert és rákötette a gépemre úgy hogyha kihúzom a rootert nekem sincs netem pedig kéne legyen ert a rooter csak neki szolgált. Nekem előtte is volt netem. Aztmondta úgy lett beállítva. De már nem kell a rooter hogy lehetne kiiktatni hogyha kihúzom nekem ne menjen el a netem?


(bocs a helyesírásii hibákér de nem sok időm van)



2012. jún. 19. 10:32
 1/2 anonim ***** válasza:

( a helyesírástudás nem idő függvénye)


Gondolom, kábeles neted van. A routert a bejövő kábel és a gépek közé kell kötni és lesz net a PC-n is és a laptopon is.

2012. jún. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Úgy is lehet, hogy azt a kábelt, ami bejön egyenesen a Te gépedbe kötöd. Bár szerintem nem baj, ha a routeren keresztül megy a net, sőt! Miért akarod kiiktatni?
2012. jún. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!