Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Problémám van a wifivel ötlet?

Problémám van a wifivel ötlet?

Figyelt kérdés
Van egy netbook-om és csatlakoztattam hozzá egy wifi kártyát, fel installálta magát és meg is találta a wifi hálózatokat. de amikor a jelszóval védett hálózatomra akarok rá menni akkor kapcsolatot létesít a hálózattal rákapcsolódik és nem kéri a jelszavamat.már többször újra indítottam a routert meg a gépet. Telefonommal működik ,ezek szerint nem a wifivel lehet probléma.

2012. jún. 18. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem valószínű hogy ez probléma

nekem a telóm egyszer kérte a hálózati kulcsot azóta ha itthon vagyok semmit nem kell nyomnom mert automatikusan csatlakozik

valószínűleg a netbookod is ugyan ezt csinálja

2012. jún. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom , nekem is a galaxy ace-en és amint haza érek bekapcsolom awifit már rajta is van. Találtam a kártyához drivert de a telepítéshez internet kapcsolat kell.
2012. jún. 18. 23:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Ebből a szempontból a netbook is olyan mint egy mobiltelefon.

Ha egyszer beállítottad a jelszót és nevet akkor már többet nem fogja kérni. Be lehet állítani, hogy ne csatlakozzon automatikusan. A jobb alsó sarokban a hálózati ikonnál nézd meg az otthoni hálózatodnak megfelelő sort, és vedd ki a pipát az automatikus csatlakozás előtti négyzetből. Ha legközelebb elindítod, megtalálja a hálózatot, de nem fog automatikusan csatlakozni.

2012. jún. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!