Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mért van az, hogy ipon.hu...

Mért van az, hogy ipon.hu mindennap válaszoznak az árak?

Figyelt kérdés
Mielőtt rendeltem, úgy-e előtte nap össze állítottam egy konfigot, egy adott keretből, másnap mire meg rendeltem pár ezer forinttal több volt.
2012. jún. 18. 17:39
 1/4 A kérdező kommentje:

*változnak.

El írtam.

2012. jún. 18. 17:42
 2/4 anonim ***** válasza:
valószínű nem Forint alapon vannak az árak, hanem mondjuk Euro-n, és az ingadozások miatt.
2012. jún. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Lord Keri ***** válasza:

Nem csak az Ipon-on lehet így!

Nagyon egyszerű a történet, az ipon is nagykereskedőkön keresztül szerzi be az árukat.

A nagykereskedők külföldről a gyártóktól hozzák be az árukat, azokat többnyire euroban fizetik ki. Amikor ugrál az euro-forint árfolyam olyankor az árak is változnak.

Hiszen a nagykereskedők a viszonteladóknak már forintban számlázzák ki a vásárlandó tételeket. Akár egy napon belül is ugrálhatnak az árak, volt is erre tavaly ősszel példa, amikor úgy elszaladtak az euro árak, hogy horror volt mindent beszerezni.

2012. jún. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönnöm a válaszokat.
2012. jún. 18. 17:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!