Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az ncore-ra milyen módon...

Az ncore-ra milyen módon lehet még feljutni, és mikor?

Figyelt kérdés

Nemrég volt valami e-mail cím beírós, hogy majd heteken belül küldenek meghívót. Kaptam is de későn akartam regisztrálni meg behozott ilyen aktiválós sz*rt. Mostmár küldenék egy sms-t érte. Csak már aktiválni se lehet.



(hivatalos oldalán találtam)



2012. jún. 18. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Most már csak ha meghív valaki.
2012. jún. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kétnapos hír:

"Kisebb-nagyobb átalakítások is várhatóak az oldal életében folyamatosan, melynek első lépése a Meghívózással kapcsolatos!


Mégpedig, hogy mostantól határozatlan ideig egy meghívó ára mindenkinek 50 pont/meghívó!


Ez a lehetőség mindenki számára elérhető, aki minimum 3 hónapja felhasználója az oldalnak.

Azok a 3 hónapot el nem érő felhasználók, akik ebben az évben támogatták az oldalt, vagy SMS-regisztrációval kerültek be, szintén mentesülnek a feltételek alól, tehát ők is tudnak meghívót küldeni! "


50 pont amúgy nem sok, ha van ismerős, akkor kérj tőle meghívót. Ne tőlem, én úgysem küldök. Ne itt az oldalon, mert úgyis törlik a kérést (itt nem kéréseket lehet kiírni, hanem kérDéseket feltenni).

2012. jún. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elkezdődött az ncore halála.
2012. jún. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Eléggé valószínű, hogy később pl. ünnepek idején is lesz SMSreg.
2012. jún. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
utolsó: állítólag ott 3.000Ft-ot kell fizetni ami rablás :D (de ha a ritka filmeket nézzük amik 3.000Ftba kerülnek, akkor nem)
2012. jún. 18. 12:16
 6/8 karesz01 ***** válasza:

-Meghívót kapsz

( ha meghívót kapsz egy ismeretlentől / ki tudja mennyi rá az esélyed )


-Meghívó cserével

( meglévő meghívóid felajánlod 1db NCore meghívóért )

( bizonyos oldalakon cserélgetik a meghívókat / vigyázz a csalókkal )


-Barátaid, ismerőseid, rokonaid, munkahelyi kollágáid között keressel olyat aki ad neked .

( körülnézel ki NCore-os )


-Regísztrálás pénzért

( egy barátomról tudom neki sikerült pénzért regisztráni )

( hangsúlyozom soha ne adj ki pénzt még ennek elennére se, mert sok a csaló )


-Meghívó pénzért

( hangsúlyozom soha ne adj ki pénzt még ennek elennére se, mert sok a csaló )


---


Válaszom PM -ben olvashatód .


PM tartalma :


Meghívó cserével foglalkozó oldalak ( 15 db link )

2012. jún. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

11:35

Sajnos igazad lehet.. :(

2012. jún. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 tothviktor6 válasza:
hát....sajnos elkezdődött az nCore -n a karbantartás isten áldja hogy ne szűnjön meg az oldal hiszen én is most jutottam be 2 napja és nem akarom hogy ilyen hamar vége legyen a nCore -nak mert nagyon jó oldal minden film meg játék föntvan rajta és több mint 260.000 torrent és fel felhasználó van fönt.....
2012. jún. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!