Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Sürgőss! Vissza kapom még a...

Sürgőss! Vissza kapom még a fiókom? (többi lent)

Figyelt kérdés

A youtubra feltöltöttem egy videót és kaptam figyelmeztetéseket , hogy töröljem le , de ezeket nem vettem észre és a levelek között volt egy ilyen sms, hogy A figyelmeztetés hat hónap múlva évül el. Az irányelvek további megsértése azt eredményezheti, hogy ideiglenesen nem tehetsz közzé tartalmat, és/vagy a fiókod véglegesen megszűnik. <- ez azt jelenti , hogy 6 hónap múlva már betudok lépni?



értelme válaszokat kérek!


2012. jún. 18. 10:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Le van oda írva értelmesen, mit nem értesz?

Amíg a figyelmeztetés tart, tehát 6 hónapig, addig nem tölthetsz fel semmit. Ha lejár visszakapod és folytathatod, ha megint megsérted a szabályzatot, akkor fiókodat törlik, vagy csak soha többé nem tehetsz fel videót.

2012. jún. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!