Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook idővonal probléma....

Facebook idővonal probléma. Hogy állítsam be?

Figyelt kérdés

A problémám az lenne, hogy amit belinkelek pl: youtube-ról klipeket az idővonalamra, ott a "jelen"-nél 5-nél többet nem enged. Tehát ha van írás, vagy klip is, és írok még, vagy klipet illesztek be, mindig eltűnik egy az idővonalamról. Mintha kitörlődne.


Pedig én az idővonalamra akarom a belinkelt klipeket, írásokat, mert, ha a kezdőlapomon megjelenik, azt nem győzöm lefelé görgetni, mire megtalálom.


Miért tűnnek el az idővonalamról?



2012. jún. 17. 22:32
 1/5 A kérdező kommentje:
És ha rákattintok az idővonalamra, akkor csak a "jelen"-t hozza be. Külön a "május"-ra kell kattintani, hogy lássam a többit is. Valamit elállítottam?
2012. jún. 17. 22:45
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ez lenne az oka és nem is értem teljesen de lehet hogy egy böngésző frissítéstől helyrejönne a dolog :)
2012. jún. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A törlődések lehetnek attól, hogy rengeteg mindent kitöröltem és elrejtettem az idővonalamról?
2012. jún. 17. 22:50
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy ez lenne az oka és nem is értem teljesen de lehet hogy egy böngésző frissítéstől helyrejönne a dolog :)


Az lehet, mert Firefox 3.4-em van. Új füleket is úgy tudok létrehozni, hogy: fülre kattintok és új lap. Az x gomb mellett nincs az a nyíl, ami új fület hoz létre.

2012. jún. 17. 22:59
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen. 1.9-es fájlverzió.
2012. jún. 17. 23:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!