Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem hajlandó seedelni a...

Miért nem hajlandó seedelni a gépem?

Figyelt kérdés
Készítettem egy torrentett de egyszerűen a gép nem akarja seedelni. A port nyitva van, a letöltött torrenteket vissza tölti csak azt nem seedeli amit én készítettem. Kiírja hogy seeding de nem zöld hanem piros alapon. Mindig küldik az üzentet hogy azért törölték ki a torrentett mert nem seedeltem. Mi lehet a baj?

2012. jún. 15. 17:13
 1/10 A kérdező kommentje:
ja, és ha esetleg tudja valaki akkor miért nem magyar a utorrent? már 3-szor újratelepítettem a utorrentett, az van megadva hogy magyar de mégsem az.
2012. jún. 15. 17:15
 2/10 anonim ***** válasza:
A feltöltött torrentedet letöltötted a torrentoldalról? Akkor kerül bele a passkeyed, és akkor látja a tracker, hogy ott vagy és kapcsolódsz. Minden más esetben te nem seedelsz, így törlik.
2012. jún. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ezer megy egy oka lehet.

A legjellemzőbbek:


1. rosszul készítetted el a torrent fájlt.

2. Azt a torrent fájlt töltöd a kliensbe amit készítettél, azt kell amit a feltöltés után letöltesz az oldalról, tehát le kell tölteni a saját torrentedet az oldalról, és azt seedelni.

3. A torrentfájl betöltésekor nem jól adtad meg neki a mentés helyét, így nem találja az állományt.

stb...

2012. jún. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ja, azt hittem hogy azzal a torrent fájlal kell elinditani a seedelést amit készítettem a programmal. köszi, ment a zöld
2012. jún. 15. 17:22
 5/10 A kérdező kommentje:
már nagyon sokszor töltöttem fel így torrentett viszont elég régen így egy kicsit elfelejtettem.
2012. jún. 15. 17:22
 6/10 anonim ***** válasza:
Az utorrenthez külön le kell tölteni a nyelvi fájlt, csak utána lesz magyar teljes egészében.
2012. jún. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nyuszter: a 2. volt a hiba. Tudtam hogy így kell csak elfelejtettem. Én meg már nagyban szidtam szegény DIGI netet(azt hittem azzal van a baj) :D
2012. jún. 15. 17:24
 8/10 anonim ***** válasza:

;)

A magyarítást meg töltsd le az ***** -ról.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. jún. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
letöltöttem a nyelvi fájlt de továbbra se magyar. Amúgy meg régen nyelvi fájl nélkül is magyar volt(legalábbis nekem)
2012. jún. 15. 17:26
 10/10 anonim ***** válasza:

Verziója válogatja.

A honosítást be kell másolni az utorrent exe fájl mellé.

a honosítás neve ugyan az legyen mint az exe fájlé.

tehát ha az exe úgy néz ki hogy utorrent.exe, akkor a honosítás mellette úgy kell hogy kinézzen hogy utorrent.exe.lang.txt


ha a példa kedvéért az exe fájl utorrent3.2.exe , akkor a honosítást át kell nevezni utorrent3.2.exe.lang.txt -re.

2012. jún. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!