Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gyors az internet de lassú a...

Gyors az internet de lassú a letöltés miért?

Figyelt kérdés
szoktam filmeket letölteni szedi őket olyan 3mb/s most meg szedek egy filmet és csak 50kb/s tölti le (torrent) az ncoréról van a film lemértem az internet sebességét download 21ms az upload speed 5.98

2012. jún. 15. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
mert UPC-d van.
2012. jún. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kevés a feltöltő és/vagy lassú a feltöltésük
2012. jún. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Semmi köze az UPChez. ( nekem is az van és semmi baj sincs vele ).

Az, hogy egy adott fájlt milyen sebességgel töltöl le, azt a túloldal feltöltési sebessége határozza meg. ( Ugye amikor te valakitől letöltöl akkor azt a másik fél feltöltésnek éli meg ). Tehát hiába van mondjuk 1 GB/sec downlinked ha a túl oldal mondjuk 3kb/sec uplinkkel rendelkezik ( mondtam egy extrém példát ).

Lehet olyasmit töltöttél le aminek kevés seed felhasználója van és/vagy a többi seedernél várakozási sorba kerültél.

2012. jún. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is UPC-m van és a múltkor 200GB torrentett alkottam 120 megabites netjükkel :P és mostmár a torrent nekem is csak 50KB/s-el jön a múltkori művem után. De szerencsére megvagyok torrent nélkül is :)
2012. jún. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!