Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Fiber Power 10 Ez mi ez? :D

Fiber Power 10 Ez mi ez? :D

Figyelt kérdés

Hello! felhívtak telefonon hogy ez a csomag olcsóbb mint az előző, ma váltották át, oké gyorsabb a letöltés DExd

Olvasom a kis betűket


A Fiber Power 10 csomag választása esetén az egy naptári hónapon belül elért 5 GB adatforgalmi korlát elérését követően a csomag maximális le- és feltöltési sebességét 0,25/0,13 Mbit/s, garantált le- és feltöltési sebességét 0,06/0,06 Mbit/s sebességre lassítjuk az adott naptári hónap végéig.


Vagyis mint egy mobilnet?-.- 2000ft havonta ez a 12hónapos szerződésik vagy korlátozott ideig 2000?



2012. jún. 14. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, ha le is akarsz tölteni, akkor a legkisebb csomagtól óvakodj, mert megszívatnak vele.


Az árak is le vannak írva, de ha te 2000 forintra szerződsz, akkor a hűségidő végéig ennyit fizetsz.


Én például egy olyan csomagban maradtam, ami már hónapok óta nem létezik, mégis annak az árát fizetem, nem pedig az új csomagok új árait. Így egyrészt olcsóbb, másrészt gyorsabb mint a meglévő csomagok lehetősége.

2012. jún. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán a UPC-t kellene erről megkérdezni, de nagyon úgy fest, hogy 5 GB adatforgalom után csökkentik a sebességet, a weboldalon olvasható a csomagnál: [link]
2012. jún. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, pont mint a mobilneteknél.

Ez egy elég durva lehúzás így...

2012. jún. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nekünk itthon ugyanilyen csomagunk van internet, és ahogy visszanézem a forgalmunkat havonta kb 40 000MB adatforgalmat generálunk és én még nem észleltem lassítást, vagy nem tudom hogy van ez :DDDD
2012. júl. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!