Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért csinálja ezt a facebookom?

Miért csinálja ezt a facebookom?

Figyelt kérdés
Nekem egy olyan problémám volna a facebook fiókommal, hogy az utóbbi egy-két hétben néha eltűnik az üzenőfalamról pár megosztás, aztán persze idővel újra megjelenik. Utána természetesen megin eltűnik. Ezenkívül az utóbbi egy-két új ismerősömet nem jelzi nálam, vagyis az adatlapján azt írja ki hogy "megjelölés ismerősként", pedig az ismerősöm az illető! Persze ha rákattintok, hogy megjelölés, akkor azt írja ki; "már csatlakoztál". Volna még az is, hogy ha törlök egy képet, az 1-2 nap múlva újra látható az adatlapomon!
2012. jún. 12. 11:51
 1/7 MaXXeGee ***** válasza:
Ez pont egy olyan jelenség mint ha állandóan "visszaállításra" kerülne sor, mondjuk valami szerver oldali probléma okán. A szerverek backup-olnak, és ha valami gond van, akkor csak visszaállítják az 1-2 nappal korábbi tartalmat illetve állapotot. A hiba szerintem, nem nálad van.
2012. jún. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké köszi szépen...csak már eléggé idegesít ez a dolog de remélem hamarosan újra a régi lesz :)
2012. jún. 12. 12:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is vannak hasonló gondok. Ha megosztok vmit adatlapomon, másnapra nincs sehol, ráadásul én is visszajelöltem egy ismerőst, és őt se jelzi. A chat-em is olyan, h hiába jelentkezem be, akkor is azt írja ki, hogy "kijelentkezve". F*stalicska az egész!:S
2012. jún. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De vajon meddig fogja ezt csinálni???
2012. jún. 20. 21:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én már szinte nem is használom. Több, mint két hete ilyen sz@r, és bárki mást kérdezek, nekik működik. Ezért is örültem meg neki, h nem én vagyok az egyetlen. Reménykedjünk...
2012. jún. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én is örülök neki h nem vagyok ezzel egyedül...talán egyszer megjavul már ideje lenne..
2012. jún. 22. 10:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem akarom elkiabálni, de nálam megoldódni látszik a probléma. Legalábbis előkerültek a korábbi bejegyzések, és a chatem is működik. Bár a legutóbbi ismerősöket még mindig nem jelzi... Mindenesetre biztató, hogy rajta vannak a probléma elhárításán.:)
2012. jún. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!