Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért írja ezt ki az msn?

Miért írja ezt ki az msn?

Figyelt kérdés

Irtam egy épp akkor nem elérhető ismerősömnek msn-en egy elég hosszú üzenetet,amit el is küldtem,de utána pirossal még egyszer megjelent ugyanaz az üzenet,amit írtam és fölé volt írva ez a szöveg : Üzenete nem küldhető el, mert túl hosszú a címzett mobilkészülékei számára.

ez most mit jelent?



2012. jún. 12. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nem küldte el. Küldd újra két, három, ... ezer részletben, egyszerre csak rövidebb adagot.
2012. jún. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 MaXXeGee ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy mondatonként küld el az üzenetet, ne egybe 3 oldalt, mert azt nem fogja továbbítani. Szerintem, elég egyértelműen leírta, hogy "az üzenet túl hosszú" :)
2012. jún. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Komolyan siralmas... hogy lehet valaki ennyire funkcionális analfabéta??? Teljesen világosan leírta a program, hogy mi a hiba: túl hosszú a szöveg. Mit nem lehet ezen érteni???
2012. jún. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem kérek a sértegetésekből,ha érteném,nem kértem volna segítséget.Az első felét természetesen értem,nem küldhető el,mert túl hosszú,a második fele nem világos ""MOBILKÉSZÜLÉKEI SZÁMÁRA"" ebből arra következtettem,hogy a felhasználó talán beállította valahogy,hogy a mobiljára is megérkezzen az üzenet amit msn-en kap,ehhez a részéhez nem értek,ebben nem voltam biztos,ezért tettem fel a kérdést.
2012. jún. 12. 12:31
 5/8 anonim válasza:
Túl hosszú a szöveg. Legközelebb E-mailen küldj neki, ott nem lesz ilyen probléma.
2012. jún. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. jún. 12. 13:10
 7/8 MaXXeGee ***** válasza:
Valószínűleg azért mert a felhasználó, akinek írtál, legutóbb (vagy jelenleg épp rejtve) mobiltelefonról futtatta illetve jelentkezett be a messenger szolgáltatásba. Mivel hogy okos-telefonokra is létezik Windows Live Messenger, nem csak pc-re :)
2012. jún. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csak neki egy gagyi telefonja van,nincs pénze okos telefonokra :)
2012. jún. 13. 09:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!