Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok kapcsolódni...

Miért nem tudok kapcsolódni egy nyilvános hotspotra?

Figyelt kérdés
Hotspot neve: BEKESCSABA_FREE_HOTSPOT_3 nincs rajta jelszó 2 csíkos a jel de mégsem tudok csatlakozni mert a Hálózati cím lekérésénél nem megy tovább. Mielőtt bárki el kezd oltani hogy miért akarom lopni a netet azért mert a mi netünk nagyon lassan tölt fel és így nem tudok seedelni de hátha ezzel gyorsabban menne. Hogy tudok rácsatlakozni? És ez igazából nem is lopás lenne mert ott van a free a nevében.

#hotspot #kapcsolódás #wifi #nyilvános internet
2012. jún. 11. 21:20
 1/3 MaXXeGee ***** válasza:

Nem lopás de elméletileg a free hotspotokra csak időkorlátozással tudsz felkapcsolódni, a városi hotspotok ált egy gépet csak napi 2 órára engednek fel. a hálózati kártya mac adresse alapján beazonosítanak, és ha több időt voltál fent, akkor nem enged csak köv nap :)

Na ők sem gondolják, hogy lopnál, de nem azért van free hotspot, hogy mindenki azon torrentezzen.

2012. jún. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
na jó, de én még egyszer se csatlakoztam fel rá. ma vettem észre hogy van.
2012. jún. 11. 21:25
 3/3 A kérdező kommentje:
szerintem a router nem oszt ip címet, ilyenkor hogy lehet csatlakozni? ezt onnan veszem mert a telefonom ott ragad le hogy ip cím kérése
2012. jún. 11. 21:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!