Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telenor usb-s net megosztása?...

DéHá kérdése:

Telenor usb-s net megosztása? TÖBBI LENT!

Figyelt kérdés
Az lenne a gond hogy meg szeretném osztani a telenor-os netemet de valahogy nem sikerül...vettem egy wifi-s router-t de nincs rajta usb port és úgy oldottam meg hogy kábellel rákötöttem a gépre a routert...de úgy valahogy nem akarja megosztani a netet... van erre valami megoldás hogy megtudjam így osztani wifi-vel?? szóval ha valaki tud valami ötletet vagy tudna segíteni azt megköszönném :)

2012. jún. 11. 17:07
 1/2 frederik ***** válasza:
Nekem úgy sikerült hogy egy gépen ment a net alapból (tehát nálad ez az usbvel egyik gépben) amit meg lett osztva (internet connection sharing), majd wifin keresztül ad-hoc kapcsolat és ment. Mivel win xp és w7 közt ment, eltartott egy ideig mire sikerül kikeresnem a beállításokat a neten.
2012. jún. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

USB-s net belő a gépeden.

Jobb klikk a létrejött kapcsolatra a vezérlőpult > hálózatkezelő részen, majd tulajdonságok, ott megosztás fül. Itt pipa, hogy megosztod a netet, a megosztás helyének a géped LAN kártyáját választod ki.

Ezt követően a géped LAN portján lesz "net", ezt bedugod a router WAN portjába. A routerben beállítod, hogy DHCP kapcsolatban csatlakozik a WAN port és kész is vagy. A routerre dugott kábeles és csatlakoztatott wifis eszköz is látja a "gazdagép" USB-s internetét.

2012. jún. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!