Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tehetnék ellene? Iwiw-en...

Mit tehetnék ellene? Iwiw-en egyre gyakoribbá válik, hogy többszöri kérés ellenére is, telenyomják a postafiókom mindenféle nyamvadt lánclevéllel.

Figyelt kérdés
Sajnos nem ugyanattól a továbbküldőtől érkezik mindíg ezért a kizárás nem megoldás (mindenkit nem zárhatok ki). Nem tud valaki valamilyen megoldást, amit visszaküldhetnék én is annak aki ilyenekkel zaklat? (Nem vírusra gondolok, de valami hasonlóra, amitől talán elmenne a kedve a jövőben az ilyen zaklatásoktól. ) Előre is köszönöm!
2009. júl. 3. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Kérd meg őket az üzenőfalon, és többször is, csak hogy az is lássa, aki ritkábban lép be! Nem csúnyán, hanem szép szóval. Nekem bejött, egy ideje nem kapok semmit. :)

Egyébként nem rég egy ismerősöm az üzenőfalra meg ezt a továbbított levelet küldte, gondolom ő is pont e célból:

Sziasztok!

Csak szeretném megköszönni mindazoknak, akik megtiszteltek azzal, hogy elküldték nekem ezt a rengeteg továbbított e-mailt ezen hosszú évek során.

A jóságotoknak köszönhetően:

- Nem iszok Coca Colat, mióta tudom, hogy WC tisztításra használható.

- Nem járok moziba, mert félek, hogy beleülök egy AIDS-el fertőzőtt tűbe.

- Büdös vagyok, mert nem használok desodort, mivel rákot okoz.

- Az összes megtakarított pénzem elutaltam kb 7000 alkalommal Amy Bruce számlájára, aki egy nagyon beteg kislány egy kórházban.(Milyen érdekes, hogy ez a kislány még mindig 8 éves 1995 óta...).

- Az ingyen Nokia telefon sem érkezett meg soha, úgy mint a belépők a Disneyland-i hétvégére, amit nyertem

- 170 alkalommal jutott a tudomásomra, hogy az MSN Hotmail törölni fogja a számlámat.

- Most már azt is tudom mit kell tennem, hogy megtaláljam életem párját. (Elég, hogy a nevét leírom egy papirra és erősen gondolok rá, majd megvakarom a seggem vele az óra járásának megegyezően forogva egy Audi A6-os körül).

- Felhalmoztam nagyjából 3000 évnyi balszerencsét, meghaltam vagy 167 alkalommal, leszáradtak a nemi szerveim, elmúlasztottam életem nagy szerelmét kb 20-szor, a továbbított levelek miatt.

- Már azt se tudom mennyi számlát kellett volna kapnom az MSN-től, mivel elvileg valamelyik augusztus 1-től fizetős lett!!!

- És még mindig várom, hogy Bill Gates elkűldje a vagyonát, amit már rég meg kellett volna tennie...

NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM !

FONTOS: Ha nem küldöd tovább ezt a levelet 10 másodpercen belül legalább 8 500 000 személynek, akkor egy kék dinó sárga szarvakkal fel fogja zabálni az egész családod holnap 17:30-kor.

2009. júl. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Igaz hogy nem jutottam közelebb a célom elérésében, de legalább röhögtem egy jót!! :D


Köszi!

2009. júl. 3. 22:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!