Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért omlik össze folyton a...

Miért omlik össze folyton a flash player? Naponta legalább 10-15x.

Figyelt kérdés
böngészőm firefox 13,de a 12 és a 10-es verzióval is elég gyakran összeomlik...
2012. jún. 10. 10:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Telepítsd a legújabb, javított verziót, hátha segít:


[link]

2012. jún. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Tippjeim :

- A feltelepített Flash Player Firefox-hoz való (ha jól tudom van külön Mozzila-hoz és Internet Explorerhez)?

- Flash Playert szoktad frissíteni? (mivel 13.ver a Firefoxod van gondolom igen)

- Eszközök - Kiegészítők - Bővítmények menüben ha megnézed, nincs túl sok telepített alkalmazás. Amit biztosan nem használsz tiltsd le.


Végső esetben távolítsd el a Flash Playert és a Firefoxot is, majd töltsd le a legújabbakat és telepítsd fel azokat.

Ha sok könyvjelződ van készíts biztonsági mentést, hátha újratelepítés után szükséged lesz rá. Nem hiszem hogy kellene, de biztos ami biztos.

Könyvjelzők - Minden könyvjelző megjelenítése - Importálás és mentés - Mentés (json fájlt hoz létre) vagy Könyvjelzők exportálása html-be (html fájlt hoz létre)

2012. jún. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,remélem most már jobb lesz :)
2012. jún. 10. 13:25
 4/14 A kérdező kommentje:
letöltöttem,és bővítményeknél is szelektáltam,azóta 2-3x omlott össze a flash,ráadásként a mozilla is vagy 2x :D
2012. jún. 10. 16:08
 5/14 anonim válasza:
2012. jún. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Falcon1996 válasza:

Én telepítettem ezt:

[link]


Eddig tökéletesen működik, egyszer sem omlott össze Firefox 13.0-nál.

2012. jún. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
azt írja hogy amit telepíteni akarok az nem a legujabb verzió,ezért nincs is semmi más csak a Quit...ezt hogy oldjam meg?
2012. jún. 13. 12:58
 8/14 anonim ***** válasza:

Hát kezdek a felé hajlani, hogy hibás az új Flash Player. Már egyre több helyen lehet olvasni ilyen problémáról.

Nekem is települt néhány órája a frissítés és már nálam is többször összeomlott.

2012. jún. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
de ilyen sokáig hibás és ilyen mértékben? ha az utóbbi két hétben nem omlott össze nálam minden nap legalább 10x akkor egyszer se....
2012. jún. 13. 17:17
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem a 11.3 r300 volt fent már eltávolítottam mert annyira idegesített.

Helyette újra telepítettem a 11.2.202 verziót és azóta még nem omlott össze. Legfeljebb egy darabig nem engedem frissülni.

Innen töltöttem le a régebbi verziót:

[link]

2012. jún. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!