Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miféle oldal a twitter? Pár...

Miféle oldal a twitter? Pár kérdés róla.

Figyelt kérdés
Ha én írok vkinek egy "twittert"-üzit, akkor a falján mások is olvashatik, úgy mint én a falján az adott személynek az írásait a többiekhez?

2012. jún. 8. 19:28
 1/3 anonim válasza:
Nem twittert írsz neki hanem tweet-et. És azt hiszem csak akkor láthatják az ő követői ha Reetweet-eli. Bocs ha valamit rosszul tudok.
2012. jún. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát én meg ezzel kapcs semmit se tudok.:D.

Retweeteli-az alatt mit értsek?

Jaah, és kiírtam egy üzit egy isminek, és az én oldalamon ki van írva, gondolom ezt így csak ő fogja látni meg az én ismijeim. ha majd válaszol rá, akkor fogják látni az övéo. én így fogom fel.

2012. jún. 9. 10:48
 3/3 anonim válasza:
lehet privát üzenetet is küldeni, de azt csak annak aki téged követ. :/ ezzel van nekem a problémám, mert így, hogyan írjak sztároknak, ők biztos nem fognak engem követni.. tehát én ezért nem szeretem nagyon a twittert. :/
2012. jún. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!