Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen hirdetési oldalak...

Milyen hirdetési oldalak vannak ingyen, ahová fel lehet tenni otthoni munka, vagy internetes munka hirdetést?

Figyelt kérdés
2012. jún. 8. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Felsorolni nehéz lenne, mert olyan sok van belőle, így csak egy közhellyel válaszolnék : használd a Google-t. Írd be, hogy ingyenes hirdetések feladása. Sok helyen regisztráció nélkül feladhatod, de van ahol regisztrációhoz van kötve, de ettől még ingyenes.


Azonban egy dolgot végy figyelembe. Sok az ehhez hasonló hirdetés és szerintem a 90%-a arról szól, hogy átverjék a jelentkezőket. Ha nyugalmat, és probléma mentes napokat szeretnél akkor komoly munkát hirdess, mert elképzelhető, hogy akad egy olyan érdeklődő aki zokon veszi ha átvágják. Szerencsésebb esetben feljelent, szerencsétlenebb helyzetben megkeres mikor egyedül vagy és elintézi tanúk nélkül. Nem fenyegetésnek szánom csak közlöm a puszta tényeket.


Egyébként, ha tudnám, hogy tisztességes a munka amit hirdetni szeretenél, akkor én is jelentkeznék.

2012. jún. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

értem


ez egy ingyenes lehetőség lenne, nem kerülne semmibe se meg nem kéne vásárólni semmit, csak annyi hogy embereket kell meghívni


gondoltam megpróbálom, vesztenivalóm nincs

2012. jún. 9. 09:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!