Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért küldi vissza az e-mailem...

Miért küldi vissza az e-mailem a gmail? és mit jelent amit visszaküld? Létező e-mailre küldöm és nem haladja meg a max e-mail nagyságát.

Figyelt kérdés

Delivery to the following recipient failed permanently:


Technical details of permanent failure:

Google tried to deliver your message, but it was rejected by the recipient domain. We recommend contacting the other email provider for further information about the cause of this error. The error that the other server returned was: 550 550 Mailbox quota exceeded (state 13).



2012. jún. 6. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
milyen domaines címre próbálod küldeni? (@ utáni rész)
2012. jún. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

szivarvanynet.hu

de volt már más e-maileknél is.

2012. jún. 6. 18:21
 3/5 anonim ***** válasza:
érdemes lenne szólni annak, akinek küldöd, hogy nézessék meg a mailcímüket a szolgáltatójuknál... esetleg vmilyen másik címre küldd el nekik ezt a teljes visszapattanó mailt és ők meg továbbküldik majd a szolgáltatójuknak, aztán ők meg levizsgálják
2012. jún. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen volt akinek már szóltam,de van olyan akinek azért hivatalosabb célból írtam és nem ismerem, szóval neki(k) nem tudok szólni, de azért köszönöm a választ!
2012. jún. 6. 21:55
 5/5 anonim válasza:

Nekem is ezt csinálja, nem küldi el az e-mailt (vagyis először azt hittem elküldi, de a címzett nem kapta meg) és utána vettem észre, hogy ott van a bejövőim között, mintha magamnak címeztem volna

Ez szerintem csakis a gmail hibája, miért kellene szólni a címzett szolgáltatójának.

Amúgy miről szól a levél, mert nekem is ilyen van csak nem tudom lefordítani?

2012. jún. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!