Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lassú az internet nem tudom...

Lassú az internet nem tudom miért?

Figyelt kérdés
Egy t-home alap 5mb/s net ami eddig 2.6mb/s-el döcögött!Tegnap délutánra 1.7mb/s volt ma már 0.60mb/s.Tegnap sokat töltötem le torrentel!2x akartam letölteni egy 15gb-s filet töltött 1-2 órát mind 2 de mivel lassan jött megálítotam és kitöröltem.Tegnap este még letöltöttem a LoL-t!(egy pc játék)De az ahoz járó Pando media bustert amint már nem kellet letöröltem!(köztudotan internet lassító)Lehet az én gépemmel van valami?Lehet fut valami program amiről én nem tudok?Ezt hogy tudnám kiszürni?Vagy ez a szolgáltató hibája?Tudtommal nem megy semmi net lassító dolog!Win7 x86 ultimate-t használok.Valamint Google chromet.

2012. jún. 6. 07:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és DSL internet de tegnap sokszor volt összekötve WiFi rutterel!
2012. jún. 6. 07:59
 2/5 anonim ***** válasza:

ird be a böngészőbe: 192.168.9.1

ez a t-mocsok hivatalos sebességmérője. itt mekkora a sebesség

2012. jún. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

61 %-oskám,

nem csinál az a szám semmit, amit megadtál

2012. jún. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
t-home ADSL internet központi sebességtesztje...TE lófaszjóska!
2012. jún. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oks nem tudom mi volt a probléma de most jó nem tudom tegnap 4 órán ma 3 órán át lassú volt de most újra gyors...nem értem!Kösz a válaszokat!
2012. jún. 6. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!