Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Email -címemre kapok spam...

Email -címemre kapok spam üzeneteket, aminek feladója az én email-címem! Mi ez?

Figyelt kérdés

Már egy hete küldözgetik nyolcasával. Az én email címemen, és angolul vannak írva ilyesmik: akarsz költeni 250 dollárt, meg ilyen-olyan ajánlatot kínálunk hogy ennyi-annyi dollárt kapsz /napont...stb.


Nem értem, hogy írhat az én email-címemre, az én email címemmel!!!!

Ez olyan, mintha ezeket az üzeneteket magamnak írnám!!!

Mi ez? Tud valaki segíteni?

Talán feltörték az email címemet?


2012. jún. 5. 14:10
 1/3 A kérdező kommentje:

+ még, hogy kitörlöm őket nyitás nélkül!

+ most már küldenek olyasmi email címen, ami hasonló az enyémhez, de nem az enyém...

2012. jún. 5. 14:11
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki ezt:

Fogj egy borítékot. Írd rá feladónak és címzettnek is a haverodat és nézd meg, kézbesíti-e a posta.


Na, ugyanilyen egyszerű az email feladót is megadni. Bárki bármilyen címet megadhat feladónak. Egyszerűen annyi, hogy a spambot feladónak és címzettnek is a te címedet dobta be. Nemigen tudsz mást csinálni, mint spamszűrőt használni.

2012. jún. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Tényleg lehet ilyet csinálni?

Akkor ez azért van, mert valamit titkolni akar a feladó ezért nem adja meg, hogy kitől jön a levél?

2012. jún. 5. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!