Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Most váltottam böngészőt...

Zolee80 kérdése:

Most váltottam böngészőt (Firefox-Chrom). A könyvjelzőket importáltam, de van egy pár oldal amin nem jelenik meg a felhasználó név és jelszó és amikor be írom a chrom fel sem ajánlja a mentést és mindig írnom kell. Miért nem ment?

Figyelt kérdés

Mit lehet tenni,hogy mentse a felhasználó nevet és jelszó?

Minden megoldás érdekel.



#Chrome #Chrome probléma #Chrome jelszó mentés
2012. jún. 4. 09:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Beállítások- Speciális beállítások megjelenítése- Jelszavak és űrlapok- az általam az interneten beírt jelszavak mentésének felajánlása - ezt jelöld be.
2012. jún. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm,be van jelölve,de még így sem ajánlja föl a mentést.
2012. jún. 5. 08:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor ugyanitt, a jelszókezelőben nézd meg, nincs-e berakva a kivételek közé, / értem azt, hogy sohase jegyezze meg a jelszót/ ha itt megtalálod, akkor töröld ki a listáról. Ezután fel kell, hogy ajánlja a jelszó megjegyzését. Ha így sem lesz jó, akkor tényleg nem tudom, mi lehet a hiba:) szia.
2012. jún. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!