Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért csak meghívóval lehet...

Miért csak meghívóval lehet bejutni egy csomó torrentoldalra?

Figyelt kérdés
A f@szom kivan bele, hogy ennyi helyre meghívó kell, Z-trackeren már vagy háromszor igényeltem megívót az adminoktól, de semmi. Mi a f@szér nem bírják elfogadni a jelentkezésemet, 40/20-as netem van, seedelek is rendesen, tisztában vagyok a torrentezés szabályaival. nCore-ra is akartam regisztrálni, küldtek is meghívót, de fizetős lett. És nem vagyok a bunkókra kíváncsi, hogy milyen pisis vagyok, simán lett volna 2000 forintom a regisztrációra, nem is sajnáltam volna annyit, csak nincs paypal-om, és ha telefonnal fizetem annak meg nem örültek volna a szüleim. Rohadt idegesítő, hogy amikor valami magyar cuccot keresek, akkor ki is jön, hogy ez fenn van az XY oldalon, de amikor rámegyek, kijön, hogy lépj be, meg hogy regisztrálj, de azt meg nem lehet, legalább ne raknának ki egy kib@szott linket, ha nem lehet regisztrálni. Meghívót cserélni meg nem nagyon tudok, mert a kurv@ társasházban csak november óta van rendes net, azelőtt lassú sz@r volt, amivel nem is lehetett torrentezni, szóval egy oldalon vagyok fenn, de oda meg nem kell jelenleg meghívó. Mi a f@szér nem tudnak valami próbaidőt vagy hasonlót???

2012. jún. 3. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egész egyszerűen azért, mert a kis, nyitott reges oldalakra sokan azért járnak fel, hogy leszedjék, ami kell és onnantól leszarják. Ha tiltják őket, regelnek megint. Na ezért zárt sok oldal.


Itt katt a freereg fülre:

*****


Itt is szétnézhetsz:

*****


De sajnos ez ilyen... A jó torrent oldalakhoz is ismerős, vagy haver kell, hogy bejuttasson, mint a munkahelyekre.


Ide milyen időközönként lépsz be? Annyit tudok érted tenni, hogy ha tudomásom lesz róla, hogy kinyit egy nagyobb oldal, írok neked.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. jún. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi, amúgy ide elég gyakran belépek!
2012. jún. 4. 00:31
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A gyakran az ugye nem hetente van? :D
2012. jún. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, naponta általában.
2012. jún. 4. 00:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!