Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem működik a wifi a...

Miért nem működik a wifi a netbookon?

Figyelt kérdés
Acer d270 netbookra feltelepítettem a windows 7 home premiumot és most nem működik a wifi. Kerestem drivert az acer honlapon de csak 3g-hez találtam ami gondolom nem a wifihez való. Van valakinek valami ötlete?

2012. jún. 3. 10:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Az Ethernet csatlakozó driverét felraktad már?

Itt (ha jól lőttem be a modelt) akkor LAN driverkéntvan feltüntetve:

[link]

2012. jún. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
felraktam az intelhez való drivert de így sem jó. :\
2012. jún. 3. 11:39
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor mondj, valami több infót. Pl. hogy mit raktál fel eddig, mi történik mikor megpróbálod elindítani a wifit, miket ír a windowns a hálózati beállításoknál stb.
2012. jún. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát a windows 7 home premiumot telepitettem rá, drivert pedig a chipset drivert, meg amit te modntál a lan drivert, és ami legalul volt wireless lan driver-t. a hálózati beállitásoknál semmti nem ír ki, csak hoyg nem tlaálható hálózat. meg most találtam valami wifi beállitást ott pedig azt irja hoyg nem található hálózati adapter.
2012. jún. 3. 12:06
 5/9 A kérdező kommentje:
a wifit meg megpróbálom bekapcsolni az fn+f3 kombóval de mint a halottnak a beöntés. nem történik semmi. :\
2012. jún. 3. 12:07
 6/9 anonim válasza:
Sikerült megoldani? én is hasonló gondal külzdök
2012. jún. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 gazyka válasza:
sajna nekem is ez a problémám. nekem azt mondták szervízbe hogy a wifi kártya ment benne gajra,és hívjam az acert aki elviszi futárral és meghjavítják. csak furcsálom hogy az nap még ment rajta a wifi igaz ami rajta volt linux és a win-7 nem megy?
2012. jún. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
sikerült megoldani, csak az acer honlapjáról le kellett szedni a megfelelő drivert( háromból a harmadik jött be:D ). szigorúan az angol honlapról mert a magyar oldalon természetesen nem volt fent... :)
2012. jún. 25. 17:50
 9/9 gazyka válasza:
nekem sikerült! felhívtama az acert és azt mondta egy figura,hogy a launch managert szedjem le és jó lesz, úgy is tettem és müködik..... azt megpróbálhatjátok
2012. jún. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!