Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha letöltök angol nyelven...

Ha letöltök angol nyelven filmet, és hozzá magyar feliratot az úgy jó? Nem csúszik el egymástól a kép és a szöveg?

Figyelt kérdés
2009. júl. 1. 14:32
 1/3 A kérdező kommentje:

És ha egyszerre több nyelven is akarok hozzá feliratot, akkor azt hogy lehet megoldani? (Nyelvtanulás miatt.)

Az asztali DVD lejátszó is lejátsza?

2009. júl. 1. 14:36
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor nem csúszik el a felirat ha jól van beállítva a felirat.Mert ott megvan adva melyik másodpercnél milyen szöveg jöjjön.De lehet a feliratot késleltetni és előrébb hozni is.Így pontosan belehet állítani.Több feliratot szerintem nem lehet egy filmhez állítani.Vagy is nagyon macerás.Elvileg lehet fölé mondjuk de én még nem hallottam róla
2009. júl. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Asztali lejátsza, ha divx képes. Ez rá van írva. Több feliratot használhatsz, csak nem egyszerre.(illetve lenne rá tippem, de baromi soká tartana megcsinálni) Behívhatod a feliratokat külön-külön is pl GOM Playerrel.
2009. júl. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!