Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Más is ennyi spam-et kap...

Más is ennyi spam-et kap iwiwen? És mi történik, ha a "spamnek jelentem" gombra kattintok? Letiltják őket?

Figyelt kérdés
Szinte minden nap kapok már. Mindig olyan emberektől, akiknek 0 ismerősük van. Mindig jelentem és kizárom a feladót, de sose fogynak el...

2012. jún. 1. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Mióta nincs meghívás, szabad a regisztráció, azóta elárasztották a a spammerek az oldalt. Egyszerűen nyitnak pár fiókot, terjesztik a spamet a kitiltásig, majd folytatják egy másikban.


Azon felül hogy jelented őket, nem tudsz mit csinálni. A tulajnak kellene bezárni az oldalt hozzá, hogy normalizálódjon a helyzet.

2012. jún. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
jobb a facebook.Ott nincs spamelés.Remélem,nem is lesz.
2012. júl. 22. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

Tényleg nincs spamelés ott, csak adathalász alkalmazások, amiknél azt sem tudod hogy mire iratkoztat fel, vagy mire használja fel az adataidat; milliónyi körlevél amiknek a nagy része hoax; játékfelkérések amik ellepik a falat; és a rengeteg megosztás és like által hordozott dolog, amik hullámokban újra és újra felbukkannak valaki által.


Na de ezek között tényleg néha lehet találni pár igazi ember által írt bejegyzést, amikből ha kiválogatod az idézeteket; a belsős poénokat amit csak bizonyos emberek értenek, de a falon osztják meg hogy más is láthassa; és az olyan két mondatos életjelzéseket amiben valamilyen tevékenységről, gondolatról adnak hírt (éhes, álmos, valamit eszik); majd túljutsz a szerelmes gügyögéseken, akkor tényleg csak a normális üzeneteket látod, és jó hogy ott nincs spam.


Na jó, igazából ott is van spam, csak más formában. Amikor valaki valamilyen nyereményjátékot hirdet meg, azt azzal a céllal teszi, hogy az ismerősök kedveljék és osszák meg a profilját vagy oldalát, az pont spamtevékenység, mivel ezek az emberek válnak a név hordozójává és terjesztőjévé. A sokszor nem is létező jutalom reményében viszont sokan gondolkodás nélkül csinálják ezt.

2012. júl. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Mi az a rengeteg 0 ismerősös üres nullkilométeres nick, ami a sz*rt küldi széjjel? Én megmondom : BOTOK. Ezt a zsiwiw üzemeltetője jóüá hagyja, mert biznoszük van benne!


Ugyanazon kézen van a freemail mint az iwiw (origo), melyre detto ugyanezek a "szia kata vagyok találtam egy nagyon jó oldalt ahol otthonról kereshetsz pénzt" f0slevelek jönnek, hát hogy a k*rva anyjukba szakadt volna bele a csökevényes fejük!!!!! deleted myself from iwiw éljen az fb, és a google+!!!

2012. aug. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Golan Trevize ***** válasza:
Facebookon a retardált ismerősök spammelik a többieket.
2012. aug. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én az iwiw-ről ezért töröltem magam, napi szinten 5-10 spam levél jött, képzelheted mekkora élmény volt törölgetni őket miután nem léptem be 1 hétig, no meg nem is beszélve arról, hogy vad idegenek akartak felvenni engem ismerősnek akiknek a neve szintén valami spam reklám volt.


Ok tom nem ide illik de én megfogtam és töröltem a facebook-om is, ott is megy a spam keményen, meg tele van retardáltal, unalmas, hogy mindenki a hétköznapi, szerelmi, és magán életi problémáit posztolgatja, 0-24be

2012. dec. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!