Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van egy oldalam facebookon,...

5510 kérdése:

Van egy oldalam facebookon, nevezzük A-nak, és van egy ismerősöm aki tagja az oldalnak, de letiltott, ő legyen B. Hogyan tudnám az oldalról kitiltani (bannolni)?

Figyelt kérdés

Mert ugye a saját nevem alatt használom az oldalt, őt ne mutatja, viszont regisztráltam egy új emberrel, őt kineveztem adminnak.

Vele látom az embert(B), de nem tudom letiltani, mert ha rámegyek az "Összes megtekintése

Új kedvelések"-re, ott csak kb a legutóbbi 250-300 embert mutatja és csak azokat lehet letiltani, tovább nem frissít.

A többi embert miért nem látja/mutatja?

Na ezt a feladványt oldjátok meg ha tudjátok!



2012. jún. 1. 02:31
 1/6 anonim ***** válasza:
belemész az oldal beállításaiba.
2012. jún. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jah, ilyen egyszerű lenne?

Nem az, mivel ez esetben az lesz amit fent leírtam. Szóval semmit nem segítettél.

2012. jún. 1. 12:26
 3/6 anonim ***** válasza:

olvasni kellene megtanulni elsősorban


rajongói oldal, új kedvelések mellett ott az összes kedvelés, most vagy legörgeted és rámész a bővebbre, majd kikeresed a célszemélyt, vagy a feljövő ablak bal oldalán kiválasztod az adminokat és onnan kiválasztod akit keresel.

2012. jún. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mint már említettem:

"Ott csak kb a legutóbbi 250-300 embert mutatja és csak azokat lehet letiltani, tovább nem frissít."

Szerintem próbáld ki, hogy neked meddig megy, utána okíts! :)

2012. jún. 5. 00:01
 5/6 anonim ***** válasza:
kipróbáltam, nálam mind a 150 ezer embert képes lenne betölteni, csak épp ez fél órába telne vagy többe mivel egyszerre csak 20embert tölt be... de ha neked jobb sírni mint próbálkozni, vagy végigcsinálni amit leírtam akkor sírj tovább.
2012. jún. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Akkor vagy te vagy a varázsló, vagy az én oldalam hibás,

de nekem a max 4x lehet a tovább gombra kattintani, pedig 3600ember van bent!

De ha neked működik, akkor itt lesz a hiba, és én kérek elnézést!

Köszi a segítséget!

2012. jún. 5. 14:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!