Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Deviantart-on hogy lehet azt...

Deviantart-on hogy lehet azt megcsinálni, hogy ne új üzenetként jelenjen meg az, amit már olvastam?

Figyelt kérdés
Rákattintottam a Message menüpontra, kijött az oldal, hogy van 4 Activiy message-em, de egyszerűen nem tudom eltüntetni őket az új üzenetekből. Hogy lehetne ezt megcsinálni? Előre is köszi! :)
2012. máj. 31. 20:00
 1/1 anonim válasza:
Van a jobb oldalon egy sáv hosszában, ott vannak a szülinaposok is, pont alatta tudsz csinálni mappákat. Van ott egy gomb hogy "+ Add folder" vagy valami ilyesmi. Rákatt, csinál neked egy új mappát, azt át is tudod nevezni, aztán leokézod, és az üziket abba bele tudod dobálni. bal egérgombbal katt az üzenet felső részére(egy üres dA zöld sáv)nyomva tartod, és belehúzod a mappába és kész. Később visszatérhetsz és megnézheted őket, csak el ne feledkezz róluk. XD
2013. febr. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!