Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tudtok olyan weboldalt ahol...

Tudtok olyan weboldalt ahol lehet hirdetni?

Figyelt kérdés
Olyan weboldalt keresnék, amelyik nagy látogatottságú, és lehetőleg nem túl drágán sms-ért lehet hirdetni rajta.

2012. máj. 30. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Az aprohirdetesi oldalakon ingyen lehet hirdetést feladni, pl. az Expresszen 10 db-ig.

Attól függ, hogy hol érdemes, hogy milyen dolgot akarsz hirdetni, használt cikket vagy újat, vagy szolgáltatást?....

2012. máj. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
bocsi, rosszul fogalmaztam meg.:S van egy weboldalam és azt szeretném "népszerűsíteni"..:)
2012. máj. 30. 19:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát én úgy tudom hogy általában kattintás után kell fizetni, tehát minnél látogatottabb az oldal annál drágább lesz, viszont annál többen fogják megnézni a hirdetésed.
2012. máj. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja? Ilyen kérdés már ezer van. Tegnap is válaszoltam egy ilyenre....
2012. máj. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja? És biztos letört volna a kezed még egyszer...
2012. máj. 30. 20:07
 6/8 A kérdező kommentje:
Anonimo, de nem tudnál pár oldalt sorolni pl?
2012. máj. 30. 20:08
 7/8 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy milyen témájú az oldalad... De am ingyen tuti nem, viszont nem túl drágán esetleg találsz helyet. Ezeket a weboldalra kirakott hirdetéseket egyébként Bannernek hívják.

Miről szól az oldalad?? Ettől függ hogy hova tudod kirakni a Bannerét.

2012. máj. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem a népszerűsítésre használd a Google Adwords hirdetést, mondjuk tényleg függ attól is hogy mivel foglalkozik az oldalad.


www.professionalmarketing.hu


Ők jók és olcsók is adwords hirdetésben, havi 5000 ft

és 15.000 kattintási költséget adnak ajándékba.

2012. jún. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!