Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan irányíthatom át e-mailj...

Hogyan irányíthatom át e-mailjeimet?

Figyelt kérdés
Freemail-t használtam de szeretnék áttérni a gmail-ra és azt szeretném hogy azok az e-mail-ek amik a freemailra jönnek azok mostantól a gmail-ra jöjjenek.Lehetőleg úgy hogy akár ki is törölhetem a freemail fiókomat.Előre is kösz a választ.

2012. máj. 30. 14:44
 1/10 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne.
2012. máj. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha van gmailed,ott be lehet állítani,hogy nézzen rá a freemailra és töltse le a leveleket.

Profil alatt fogaskerék ikon->beálltások->Fiókok és importálás->Levelek ellenőrzése más fiókokból (POP3 segítségével)..

ott már szerintem boldogulni fogtok.

2012. máj. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Elvileg freemailben van ilyen opció,de úgy olvastam,hogy nem működik jól.
2012. máj. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezért kell ezt használni:)
2012. máj. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Minek a freemailt megszüntetni, ha átirányitod a leveleket?

Aki ezt ismeri, továbbra is irjon ide/lehet, hogy máshová regizni még jól is jöhet/, csak 3 hónapon belül lépjél be egyszer, mert inaktiv lesz.

Nekem igy van beállitva és pillanatok alatt átirányitja gmail fiókomba:

Tehát freemailban jobboldalt felül Beállitásaim

Baloldali menűoszlopban: Átirányitás

Módja:Továbbit és helyben kézbesit /ekkor egy pld a levelekből a freemailban is ott marad/

Cim: Ide beirod a gmail cimedet

Mentés

2012. máj. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És hogyha freemail-ben és gmail-ban is beállítod az importálást akkor kétszer jelenik meg egy email vagy nem.Mert akkor beállítanám mindkettőnél hogy biztos megjelenjen de nem szeretném hogy kétszer legyen meg minden email.Előre is köszönöm a válaszokat.
2012. máj. 30. 18:14
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyem szivedet ne kombináld.

Állitsd be nyugodtan a freemailban.

Utána próbáld ki, hogy átirányitja-e a gmailba, imigyen:

Menj be a gmail-ba és küldj egy próbalevelet a freemail cimedre. Ha mindent jól csináltál/a Mentés-t se felejtsd el/, akkor meg fogsz lepődni, hogy a gmailra visszajön, mert átirányitja és ha ugy állitod be, ahogy én javasoltzam, akkor még a freemailban is ott maradt egy példány.

Ennyire egyszerű a kontroll.

2012. máj. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdem mert a 3. válaszoló aztmondta hogy nem működik jól a freemailban az átirányítás.
2012. máj. 30. 21:39
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom honnan vette ezt a hibát. Az viszont tény, hogy a freemail, ami az első magyar /legrégibb/ ingyenes internetes levelező, gyakran működik rosszul igaz kis ideig, csak átmenetileg, de ha megfoltozgatják serverét, akkor az odaküldött levelet is már kezeli és biztos megkapod. Én 6 évvel ezelőtt váltottam a gmail comos változatára, mert van gmail.hu is, mint magyar, de ma a comnál nincs jobb.

A freemail és magyar társai sajnos nem tudnak lépést tartani a fejlődéssel, lemaradtak.

Szerintem Te is jól gondolkodol.

2012. máj. 31. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Onnan vettem,hogy volt már ilyen kérdés itt és ott írta valaki,csak nem linkeltem.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__99..

2012. máj. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!