Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudnám ez a videót...

Hogy tudnám ez a videót letölteni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Na, szóval lenne 1 kis problémám. Van egy beágyazott videó egy oldalon, amit nem lehet se megállítani se beletekerni, se hangerőt szabályozni, se egész képernyőbe kirakni, tehát nem lehet csinálni vele semmit. Amint rámész arra a linkre, a videó elindul és lejátssza magát. És ennyi

Nem lehet leállítani meg semmi.

Na most nekem ezt a videót kéne letöltenem. Hogyan lehetne ezt megcsinálni? Van erre valami program? Nagyon fontos lenne


Köszönöm előre is a válaszokat!



2012. máj. 28. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Küldj egy linket a videóról!
2012. máj. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos momentán nekem nincs meg, haverom mutatta, neki kéne letölteni. Olvasgattam a neten és találtam egy INternet Download Manager nevű progit, elméletileg az jó lesz, nem tudom ki ismeri, van e esetleg vkinek tapasztalata...
2012. máj. 28. 16:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor a haverod küldjön egy linket, hogy segítsek ha azt se tudom honnan és mit akartok tölteni.
2012. máj. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!