Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy "E" betű jelenik meg a...

Egy "E" betű jelenik meg a telefonom kijelzőjén. Ez mit jelez?

Figyelt kérdés

Samsung Star II telefonom van. És rátettem a facebookot de nem tom sehogysem megnyitni, de ha rá megyek az "origo"-ra és ott átírom hogy "0.facebook.com" akkor behozza és kihozza a tetején hogy "ingyeses hozzáférés ..." valami ilyesmi szöveget. de engem aggaszt a bal felső sarokban levő "E" betű el lehet tüntetni? ..:// AZ MIT JELENT?

Úgy mint ezen a képen: [link] csak nekem a "G" betű helyett "E" van.. (de csak akkor hozza ki ha nincs Wi-fi-m..:SS



#e-betű-wi-fi-samsung
2012. máj. 27. 18:55
 1/7 A kérdező kommentje:
a tesóm szerint azzal az "E" betűvel ne foglalkozzak mert megcsináltunk hogy leküldettünk egy kódot utána meg beírtuk és így már jó... de az nem szed le pénz???
2012. máj. 27. 19:03
 2/7 anonim ***** válasza:
az az internetet jelzi ha jól tudom,mint a g is,De lehet tévedek,tehát azt mutatja röviden h használod a netet.
2012. máj. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de szed le pénz?
2012. máj. 27. 19:08
 4/7 anonim ***** válasza:

E: EDGE

G: GPRS

Mindkettő a mobilnetek alapbeállítása, a leglassabb mód.

HSDPA a szélessáv, HSPA a hipernet.

2012. máj. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de szed le pénz a telómról,???
2012. máj. 27. 20:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha használod is a netet akármi miatt és nem wifin akkor igen, fizetsz. És ha a T-s alap netcsomagod van akkor baromi sokat. De ha csak a facebook zero-t használod akkor meg nem fizetsz semmit.
2012. máj. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
0.facebook-om van..:) az is? :OO
2012. máj. 30. 17:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!