Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért írja ezt ki?

Miért írja ezt ki?

Figyelt kérdés

Amikor vmit keresek googlen, akkor a keresés felé ezt írja ki:


"Úgy tűnik, számítógépe megfertőződött

Úgy gondoljuk, hogy számítógépét rosszindulatú programok fertőzték meg. Ha nem tesz ez ellen semmit, akkor előfordulhat, hogy később nem tud majd az internethez csatlakozni.

Tudja meg, hogyan távolíthatja el ezt a szoftvert."


Az utolsó mondat egy link, amely segítséget nyúj a problémára. Felajánl különböző víruskeresőket, amik segíthetnek megtalálni a veszélyt.


Le is töltötem egyet, futtattam, de nem talált semmit. Aztán a régi vírusirtómat is futtattam (avast) és az se talált semmit.


Ilyenkor mit tegyek? Vkinek már volt ilyenje? Kissé zavar h mindig kiírja ezt



köszi



2012. máj. 24. 13:44
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Olvasd el, mit írtak a Biztonságportálon: rövid időn (egy hónap) belül nem fogsz tudni csatlakozni a netre. Gondolom, ezt egyáltalán nem akarod.

A routered típusa?

2012. máj. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Igen, de ha majd 1 hónap múlva rakom újra, miután már nem tudtam netre csatlakozni, azután megint tudok igaz?


[link]

2012. máj. 25. 23:19
 23/23 anonim ***** válasza:
Ha megvan a routered típusa és a gyártó, annak honlapja segít a gyárira visszaállítani. Olvasd el, mit írt a Google.
2012. máj. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!