Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » FACEBOOK bejegyzéseim, komment...

FACEBOOK bejegyzéseim, kommentjeimet hogyan törlöm illetve rejtem el az m. facebook-s adatlapomról /idővonalamról?

Figyelt kérdés

Adatlap helyett Idővonalat ír ki az m.faces oldalamon és nem látom illetve nem tudom törölni a bejegyzéseim kommentjeim.

Ugye bár írok bejegyzéseket meg kommenteket és ezeket az idővonalnál nem mutatja csak ha valaki m.facebookról nézte az oldalam.

Én eddig mindig kitöröltem úgy,hogy felmentem az m.facebook.com-ra és ott rámentem az adatlapomra és minden bejegyzésem töröltem DE most már azt írja ki az m.facebookos oldalon az adatlap helyett,hogy idővonal és nem engedi törölni a bejegyzéseket mivel nem mutatja,hol tudnám megnézni illetve törölni?


2012. máj. 23. 01:15
 1/1 anonim válasza:
úgy tudod törölni hogy a hsz./bejegyzést megnyitod és amelyiket törölni akarod annak a jobb oldalára ráteszed ujjad és elhúzod balra hirtelen egy kicsit és akkor kiírja hogy "törlés"
2012. máj. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!