Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha az ncore. Tv oldalra...

Ha az ncore. Tv oldalra megyek, akkor miért nem jelzi ki, hogy hamisított website?

Figyelt kérdés
amikor pénzért lehetett regisztrálni,akkor kijelezte még.ráadásul azt sem értem,hogy miért működik az oldal,mindenki tudja szerintem,hogy kamu oldal,mégis van vagy 26000 felhasználó,és töltenek fel oda is torrentet,azt nem értem,hogy miért.Poénból azért le akartam tölteni valamit,de aztán megláttam,hogy még az isohunt is bennevan a torrent nevében :D
2012. máj. 16. 20:33
 1/3 A kérdező kommentje:
ráadásul annyira pofátlanok,hogy már az sincs kiírva,hogy nem egyenlő az ncore.cc-vel.
2012. máj. 16. 20:36
 2/3 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel őket. Na nehogymár hamisitsák a kedvenc torrent oldalad, érted.
2012. máj. 17. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem azt mondtam,hogy fel kell őket jelenteni,hanem hogy ez egy hamisított oldal,és ezt eddig kijelezte a böngészőm,mostmár nem,pedig kéne.az,hogy neked rengeteg pénzed van,amiből havonta kismillió filmet,zenét,programot,akármit meg tudsz venni,az engem nem érdekel,kár volt ezért válaszolnod.
2012. máj. 17. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!