Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 100 MB vagy 500 MB adatforgalo...

100 MB vagy 500 MB adatforgalom, melyik mire elég?

Figyelt kérdés
T-mobil-nál néztem ezt a 2 lehetőséget telefonos netezésre. Melyiket válasszam?
2012. máj. 15. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezt előre nem lehet megmondani, mert mindenkinek más szokásai vannak. Egy hónapban le kellene mérni, hogy mit csinálsz és az mennyit generál, majd abból kiindulni.


Ha nem használod rendszeresen (naponta 1-2 óránál többet), akkor talán a 100 MB is elég (letöltések, videók, zenék hallgatása kizárva), csak böngészés.

2012. máj. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Egyik se elég semmire se.


Nekem 8 Gb os van a vodafonnál, megnézek vele 3 filmet a neten, meg kb egy hétig megy a jutub aztán beszart az egész számlazárásig tíz meg tizenöt kilobájtokkal megy, mint régen a betárcsázós internet.


Mindez havi hatezerért, ilyen is csak magyarországon van, hadd szopjon a nép, lassítgassuk őket, mintha nem lenne mindegy nekik!! AZÉRT SE VESZEK TÖBB FORGALMAT! ÉS A SZÁMLÁKAT IS KÉSVE FIZETEM DIREKT!!

2012. máj. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#2

A kérdező mobilon szeretni internetezni. A kettő azért nem ugyanaz. Nekem 100MB-os adatforgalmam van és egy hónapig simán kitart (youtube, videó letöltés nélkül persze).

2012. máj. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Miért is nézel filmeket mobilneten?

Az nem arra való... Ha filmeket akarsz és letölteni, akkor arra ott a vezetékes net és a wifi technológia csodái.



Ha lehet, akkor inkább az 500-as, de a 100-as is elég simán böngészésre, csak be kell osztani. (Naponta pár oldal megnézésére elég.)

Az 500-asal már kicsit bátrabban lehet böngészni, de arról is csak óvatosan, 1-1 youtube videó is talán (rövidebb) belefér.

2012. máj. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17%

Nehogyár dróttal szaladgáljak a mai világban, a laptopommal, a wifit meg hagyjuk úgy szr ahogy van 50 féle eszköz mindenféle bromság.

Meg egy szolgáltatásért "internet" miért fizessek 6 felé?


Kissé luxus lenne külön vezetékes net meg mobil is nemde?



ki ne találd már, hogy technikai korlátai vannak a valóban korlátlan internetnek, azért lassítgatják.


Túrót, kapzsi görény banda, ráadásul alattomos módon utólag lett az egyoldalú szerződésmódosítáással bevezetve anno.

2012. máj. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha ennyire nem tetszik, akkor miért használod?

Kötelez valaki?


Technikai korlátai pedig, nos nincsenek hacsak nem annyi, hogy ha MINDENKI non-stop korlátlanul lógna rajta, akkor kevés lenne a mostani rendszer...

2012. máj. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Ha letelik a 2 éves hűség amiből még egy van, fel is mondom, de szerintem te meg frissítsd néha a technikai tudásod.


fényévekkel vagy lemaradva, a mai feltételek mellett is kb 5x ennyit bírna a "rendszer" ami korántsem a legújabb technika.

2012. máj. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Vagy mégis mennyire saccolod a mobilnetesek táborát?

Vagy egyáltalán a mobiltelefonosokét?


Tudomásom szerint Kb 5 millió gsm telefon üzemel az országban, ebből csupán másfél - két millió aktív mobilnetes van.

2012. máj. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!