Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a nevük vagy címük youtubon...

Mi a nevük vagy címük youtubon az ilyen videóknak?

Figyelt kérdés

Egyszer youtubon rátaláltam véletlen egy olyan videóra ahol érdekes hanghullámok voltak hallhatók.A leírásba oda volt írva (angolul) vigyázni kell meg stb. igazából csak mosolyagtam rajta mert nem nagyon hittem hogy kivált valami hatást.

Amikor elkezdtem hallgatni 5 másodperc után elkezdtem szédülni de úgy besz@rtam hogy inkább hagytam az egészet meg kicsit megijedtem hogy eggyáltalán valami hatást is kiváltott!Abban az 5 másodpercben rápillantottam a hozzászlásokra és ilyenek voltok hogy LOL,omg,stb

Gondolom mások is meglepödtek.

A videóban egy szimpla állókép volt az agyról szóval semmi ilyen forgó meg érdekes kép nem volt ami a szemmel összeköthetö.



A lényeg az hogy milyen címen találok youtubon ehhez hasoló videókat ahol nem egy furcsa kép mozgásától hanem egy bizonos hanghullámtól van valamilen hatása az emberre.

Mert sehogy se találok ilyet és az említett videót se találom már meg.(Nincs az elözményekbe)Nem emlékszek a címére se kb. egy hónapja volt.

És azért mert érdekelnek az ilyenek! :D



2012. máj. 14. 00:43
 1/2 anonim ***** válasza:

I-doser a program neve, ami képes ezeket a hangokat lejátszani, és egy jó minőségű fülhallgatót, nyugalmi állapotot ajánlanak a 10-60 perces anyag meghallgatásához.


A youtube-ra is ezek a hangok kerülhettek fel mp3 formában.

A hatásosságát mindenkinek magán kell kitapasztalnia, mert az egyik oldal azt mondja hogy mennyire beállt-elszállt tőlük, a másik azt mondja hogy a placebo hatás miatt éled bele annyira, hogy elhiszed és megéled a nem létező hatásokat.

2012. máj. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem pont erre gondoltam de kösz.
2012. máj. 15. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!