Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Google Play-rl hogyan kell...

A Google Play-rl hogyan kell letölteni játékokat?

Figyelt kérdés
Mert be vagyok jelentkezve a gmailel és amikor valamit leakarok tölteni akkor ezt írja ki: You haven't accessed the Google Play Store app (the white shopping bag app icon) on your device with this email account. És akkor most mit kell csinálni hogy tudjak letölteni valamit is? Lécci valaki segítsen!
2012. máj. 13. 19:59
 1/9 anonim válasza:
Google Play-ről letöltéshez kell egy Android oprendszerű telefon vagy tablet, csak azokra tudsz letölteni. Az üzenet amit kapsz, azt jelenti, hogy ilyen eszközről még nem léptél be ezzel a megadott e-mail címmel, tehát nem tud mire letölteni.
2012. máj. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen. És ha telefonra akarom akkor is ugyan ezt írja ki. SE Xperia X8-am van. És azt hogy lehet beállítani a Google Play-en hogy erre töltse? Vagy mit kell hogy tudjak tölteni?
2012. máj. 13. 20:45
 3/9 anonim válasza:

Amit megpróbálhatsz (felteszem új telefon), hogy visszaállítod a gyári adatokat, és újra belépsz (az Android nem engedi az első bevitt GMail fiók törlését), ez után engednie kell.


A gyári beállítások visszaállítását a Beállítások alatt a Biztonság menüpontban (elvileg ez a neve, én elég régóta már csak Ice Cream Sandwich-et használok ahol ezek kicsit módosulnak) találod, egy kb 5-10 perces folyamat, utána mintha most vetted volna ki a dobozból a telefont.

2012. máj. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha telón elindítod a Play-t akkor bejelentkeztet egyből a google fiókba. És ha már bent vagy akkor működik. Szóval ugyan ezt a hibaüzenetet nem kaphatod telón is.
2012. máj. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
#4, sajnos kaphatja. Ez egy elég ismert Google-oldali hiba, az ICS alatti keretrendszer-frissítéssel orvosolták.
2012. máj. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#3/5 köszönöm most már jó minden. a marketbe is betudok jelentkzni
2012. máj. 16. 15:51
 7/9 A kérdező kommentje:
# 3/6 bocsánat. :D nem # 3/5
2012. máj. 16. 15:51
 8/9 anonim válasza:
Heló! Te hogy oldottad meg? Én be vagyok jelentkezve telefonon a gmailembe, de nekem is ezt írva. LG Optimus L7. PLS segíts.
2013. jún. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

sziia bocsi h megkésve írok csak most érek rá. :)

hát úgy oldottam meg hogy a gyári adatokat visszaállítottam meg minden és úgy már működött. :)

2013. aug. 13. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!