Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Bithumenre nehéz bekerülni?

Bithumenre nehéz bekerülni?

Figyelt kérdés

most úgy érzem,hogy még nCore-ra is hamarabb fel tud regisztrálni az ember,mint Bithumenre,van egyáltalán meghívózás ott?hány pontba kerül?kiírtam ilyen fórumokra is,hogy kéne,cserébe még küldenék is,de senkinek nincsen.

nCore legalább kinyitotta egyszer(én ki is használtam).


a válaszod után írd,hogy fentvagy-e,hogy tudjam,hogy csak tippelsz,vagy tényeket mondasz.


2012. máj. 13. 17:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A BH (az egyetlen magyar) scene oldal, ezért máshogy néz ki a kínálat és a tagok összetétele, nem lehet más trackerhez mérni. Oda inkább az regisztrál aki tudja támogatni szerverrel a megosztást, különben kihullik az otthoni pár megabites nettel. Ami kikerül, az idővel ugyanúgy megjelenik máshol, mert a relaser viszi tovább több helyre a cuccait.

(nem vagyok tag)


nC-n ötször annyi torrent van, ezért a kínálat jobb, és duplaakkora a Peer/Torrent arány, a ratiofree rendszer pedig a lassú neteseknek is kedvező.

2012. máj. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
akkor ne is akarjak bejutni oda?nem érdemes?nCore-om végül is van,tehát már félig boldog ember vagyok.
2012. máj. 13. 18:57
 3/11 anonim ***** válasza:
Bithumen? Nem éri meg. Inkább bithorlóra próbálj bejutni. Ott sok a torrent, a peer/leech, illetve a hangulat is jó az üzenőfalon :D
2012. máj. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha a statisztika alapján mérsz és objektíven, akkor az nC az első évek óta minden hónapban. A második a Beload, ahol most épp freereg van (igazi, nem meghívó kódos), és csak a harmadik a BH.


(Ne haragudj az off-ért: Ha már bent vagy Bithorlón, akkor látod mi folyik ott. Azt hogy bírták megcsinálni, hogy egy 1-2 hónappal ezelőtti leállás után nem tudnak sokan belépni? Amikor bejelentkeznél akkor: "hiba". Ha jelszó-emlékeztetőt kérnél: "nem található az adatbázisban", és már itt is kérdezték páran ezt. Úgy, hogy senkinek nem volt rossz aránya, és rendszeresen be is léptek.)

2012. máj. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

bithorlora nem akarok annyira bekerülni,mert mint mondtam fentvagyok nCore-on és állítólag a "felújítás" nagyon leb*szta a bithorlo színvonalát.ezt nekem egy haverom mondta,aki bentvan.

"igazi,nem meghívó kódos"

miért,az nem volt igazi?:D ezt nemigen értem.

Beload is egyre szarabb.na mégegy kérdés:microbit jó?én úgy hallottam,hogy oda is megéri bejutni.

2012. máj. 13. 20:25
 6/11 anonim ***** válasza:

BH-n fent vagyok, és még szerverem sincs, és nem estem ki, igaz nem sűrűn töltök onnan, mert nCore-t használom mindig.


Meglátásom szerint nCore mellett elég a beload a kettő kiegészíti egymást.



mikrobit az kuka, ne akarj bejutni oda.

bithorlora meg felesleges mert kisebb oldal mint az emlitett fentiek.

2012. máj. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Beloadom is van,meg nCore-om is,szóval örülök :)

a microbitet meg sajnálattal hallom,mert pozitív kritikát hallottam róla eddig :(

2012. máj. 14. 15:12
 8/11 anonim ***** válasza:

A microbit tényleg egy nagy AZ, hallottál a megalakulásáról?

A Majomparádé (ami egy jó oldal volt) és egy másik torrent oldal (tiszta pistikékből) összeolvadt.

Ezek után a Maki staff kiszállt, mert olyan rossz volt a másik oldal 'staffja'.

Maki azóta újraindult, most én is bent vagyok.

2012. máj. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
a majomparádé az nemcsak egy "klónoldal"?itt mondták nekem valahol a gyakorin,majd ha megtalálom,akkor belinkelem a kérdést.
2012. máj. 15. 21:26
 10/11 anonim ***** válasza:
Az igazi, elit majomparádé megszűnt, amikor összeolvadtak (és már előtte is 1-2 évvel lezüllött). A régi vezetőség egy újat indított, ezt most is majomparádé néven találod, de már nincs köze (statisztikailag, színvonalban) ahhoz, ami régen volt.
2012. máj. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!