Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha facebookon törlök egy...

Ha facebookon törlök egy üzenetet (műveletek/üzenet törlése), akkor az sem fogja látni többé, akinek elküldtem?

Figyelt kérdés
ha az illető még nem olvasta el, és én meggondoltam magam, és nem is szeretném, hogy elolvassa, amit küldtem neki, ezért töröltem az üzit, akk el tudja olvasni, vagy nem?

2012. máj. 13. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem így van, te más üzeneteire nem tudsz hatással lenni. Amikor elküldted, akkor a címzett egy másolatot kap a megírt leveledből, ami már az ő tulajdonába kerül. A másik példány nálad marad az elküldött levelek között. Ezzel azt csinálsz amit akarsz, mindenki a saját példányát el tudja tüntetni, de a másikét nem.


Így abban a pillanatban, amikor lenyomtad a küldés gombot, onnantól kezdve már nem lehetsz hatással az üzenetre, és a másik fél megkapja.

2012. máj. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Cser Fülöp ***** válasza:
VAlahogy ki lehet törölni az üzenetet és akkor egy ilyen szöveg jelenik meg neki "Ezt az üzenetet sértőnek vagy spamnak jelölték meg"
2014. jan. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!