Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem működik a Google Chrome-om...

Nem működik a Google Chrome-om! Mit lehet tenni vele? (Bővebb információ lent! )

Figyelt kérdés

Nem működik a Google Chrome-om! A probléma az hogy egyetlen weblapon kívül mást nem képes behozni. Megmutatom képekben.


Vegyük pl. Azt az esetet mikor én a nagyon is népszerű Facebook-ra szeretnék rá keresni/kattintani stb. Íme:



[link]



De ugyan ezt csinálja más lapoknál is. Akármilyen link amit én beírok ezt hozza ki. Persze van pár kivétel.


De ez alatt sem azt kell érteni hogy behozza azokat a bizonyos kivételeket. Ha a Google akármelyik lapjára megyek Pl. a minden internetező által ismert GOOGLE böngészőre akkor ezt hozza ki:


[link]



Mert szerintük a Google elköltözött egy másik címre...

Már többször újra telepítettem. Mi lehet a baj, illetve mit lehet vele kezdeni ahhoz, hogy újra tudjam használni a böngészőt?


U.I: Persze szükség esetén használhatok más böngészőt Pl. Mozillát, de Internet Explorer-nél is ugyanezt csinálja.


Köszi előre!!!



2012. máj. 13. 10:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja igen, még valami. Ha a Google-nál az S-betűt kitörlöm a HTTPS-ből akkor az első képet adja ki.
2012. máj. 13. 10:43
 2/4 P.O.C. ***** válasza:
Alapos kártevő irtás kellene. De az is megeshet, hogy a csak a Windows újratelepítés oldja meg a problémát.
2012. máj. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A windows letörlése, és az ubuntu (vagy egyéb linux disztrubíció) feltelepítése is egy megoldás. Ha nem használod a gépedet játékra, akkor ezt nagyon ajánlom.
2012. máj. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi,de más megoldás nincs? Csak mert nem nagyon akarom újra telepíteni a gépet. Khm vagyis laptopom.
2012. máj. 14. 16:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!